Ege Kaliteli Yaşam Evine Hoşgeldiniz...

Biz Kimiz?

Dünya'da ve Türkiye' de ilklere imza atan çözüm ortaklarımız ile 2012 yılında kaliteli yaşam ürünleri imalat, satış ve pazarlama alanında hizmet vermeye başladık ve devam ediyoruz.

Yatırımlarımız her zaman insan ve kaliteli yaşam odaklı oldu. İnsanları mutlu edebilmek, rahatsızlıklarından bir nebze de olsa kurtarabilmek bize hep bir motivasyon kaynağı oldu. Bundan sonraki ticari hayatımızda da sürekli olarak “sağlıklı insan” olacak.

Misyonumuz; Görevlerimizin bilincindeyiz. Ege Kaliteli Yaşam Evi, doğadan geleni en doğal haliyle sizlerle buluşturmak için var. Bu sebepten insan hayatını güzelleştiren, yaşam kalitenizi artıran ürünleri sizlere sunuyoruz. Dünyaca kabul görmüş, tabiatın bize sunduğu taşı, toprağı, minerali, elementi en faydalı halinde, hiç bozmadan, hiç bir kimyasala bulaştırmadan üretiyor ve yaşam kalitenizi artırmak için mücadele veriyoruz.

Vizyonumuz; Evet, farkındayız. Ege Kaliteli Yaşam Evi olarak biz; doğal olan bir dünya için çalışıyoruz. Dünyanın bize sunduğu tüm nimetlerin farkındayız. Ancak; sanayi ve teknoloji ilerledikçe bu nimetler yapaylaşıyor. Bu yapaylık hayatımızı kolaylaştırıyor gibi görünse de, aslında uzun vadede sağlığımızı bozuyor. Bizler, insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam istediklerini biliyoruz. Bu sebepten doğayla teknolojiyi birleştirerek, sağlıkta konforu amaçlayan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Serhan GÜR – Genel Müdür